Profesionální video reklama, kterou si můžete dovolit...

Chcete si nechat vyrobit promo video, ale bojíte se, že si to nemůžete dovolit?  Video na webu se vám líbí, ale přemýšlíte kde a jak video reklamy ve svém podnikání efektivně využít a jak nastavit online reklamy? Napište nám nebo zavolejte ☎️ 774 999 981  Mile vás překvapíme cenami video produkce. Můžeme také pomoci, jak správně v online prostředí video reklamou nebo animací komunikovat ♡

Produktové video | Promo video

Jasné a atraktivní představení výrobku nebo služby videem. Detailní popis s akcentem na značku, výhody, funkce a kvalitu. Promo video s rozšířeným použitím na sociální sítě nebo PPC reklamu. Vizuálně zdůrazňuje vlastnosti produktu, které jej odlišují od konkurence, a tím ukazuje přidanou hodnotu. Licenční smlouva je součástí ceny. 

Cena od: 18.200 Kč 

Cena od: 32.800 Kč (s komparzem)

PPC/CPC video reklamy 

Akční dynamické promo video určené pro budování povědomí o značce nebo video reklama produktu či služby. (GoogleAds, Sklik, remarketing, Instagram, Faceebok apod. )  Doporučujeme délku videa do 30 sekund a výrobu minimálně 3 kusů v kampani. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 3.800 Kč | kus (při počtu 3ks)

Promo video | Video vizitka

Zajistí rychlé a komplexní představení společnosti, turistické destinace, ubytování, osobnosti veřejného života, netradiční služby apod. Důraz je kladen na ucelenou informační hodnotu včetně využití grafiky pro sdělení kontaktních informací. Lze doplnit komentářem. Text si přečte 20% návštěvníků webu, ale 80% si prohlédne stejný obsah ve videu. Doporučená stopáž 30 sekund až 3 minuty. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 18.600 Kč

Video animace | Mikrospoty

Krátký video spot nebo animovaná reklama na produkt, službu, akční nabídku, slevu, Brand apod. Použití je video content, výkonnostní marketing PPC, display reklama, bannery, nepřeskočitelná reklama YouTube. Doporučujeme používat série videí 3 až 9 ks - stopáž 4 až 10 sec. Využít lze i animace nebo video skeče z videobanky, které se doplní grafikou, textem, hudbou apod. Licenční smlouva je součástí ceny. 

Cena od: 2.200 Kč | kus (při počtu 9 ks)

Záznam z akce | Video reportáž 

Objektivní video záznam a sestřih události formou rozhovoru nebo komentáře s informacemi, které jsou právě aktuální. Video reportáž prezentuje určitou akci (konferenci, event, otevření nového provozu, workshop, účast firmy na veletrhu, významná událost firmy, záznam o projektech společenské odpovědnosti apod.). Reportáž má silnou informační a emocionální hodnotu díky svému žurnalistickému charakteru. Nejčastější výsledná stopáž 5 až 45 minut. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 14.400 Kč

Animované video | Kreslené video

Výtvarně zpracované a rozhýbané vektorové obrázky nebo fotografie jako video doplněné vizuálními i zvukovými efekty - After Effect. Použíti pro video intro, video logo, video animace může být výborným průvodce softwarem, ztvárnění nějakého procesu apod. Doporučená stopáž do 30 sekund. Cena video animace se kalkuluje podle náročnosti zpracování a času. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 8.800 Kč 

Infografika | Explainer Videos

Tento video formát používá ke komunikaci k videu i různé ikony, symboly, obrázky, ilustrace, což umožní rychlejší porozumění a orientaci. Skvělý nástroj pro představení webové aplikace, software apod. Umožňuje komplexní prezentaci a může sloužit jako průvodce. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 17.600 Kč

Video návod | Video tutoriál | DIY

Zachycuje přesný pracovní video postup, jak výrobek používat, pracovat s ním, jeho výhody apod. Praktický souhrn názorného postupů "krok za krokem". Podobná videa mohou dobře sloužit jako nástroj technické podpory, komunikační nástroj pro zaškolení zaměstnanců, plnit funkci video průvodce softwarového uživatele apod. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 31.600 Kč (s komparzem)

Cena od: 18.800 Kč (DIY sociální sítě)

Reklamní TV spot | video TV upoutávka 

Chcete upoutat diváka atraktivní obrazově-emocionální formou? Video spot buduje povědomí o značce, produktu nebo představí službu. Video produkce zahrnuje široký záběr a mnoho video formátů, jako jsou televizní vysílání, internetové vysílání, online média, GI TV, webové stránky, sociální sítě atd. Tento druh reklamy patří k produkčně, výrobně a postprodukčně náročným. Vyžaduje produkční tým, herecký casting, profesionální mix zvuku atd. Licenční smlouva výroby je součástí ceny.

Cena postprodukce od: 48.800 Kč

Cena video produkce s hereckým obsazením od: 98.000 Kč

Video produkce Praha | Hodinové sazby výroba videa

Uvedené ceny jsou orientační, pro každý projekt připravíme individuální kalkulaci. 

Grafika, střih a postprodukce 

Zahrnuje střih, info grafiku v After Effect, 

titulky, nasazení zvuku apod.

480 - 650 Kč/hod

Natáčecí den včetně techniky

Cestovné mimo Prahu je účtováno extra.

4.900 - 6.000 Kč/den

Výkonnostní marketing 

Nastavení PPC kampaní na různých reklamních kanálech.

individuální kalkulace 

500 až 1.100 Kč/hod

Hudba z hudební banky

S právy užití.

od 3.000 Kč

Stačí nám napsat na produkce@videoprofirmu.com 
Zavolat na☎️ 774 999 981 a společně vymyslíme video reklamu, která vám přivede zákazníky... 

Všechny uvedené a zaslané informace jsou důvěrné a je s nimi nakládáno, tak jak je podrobně uvedeno v Obchodních podmínkách webové stránky www.videoprofirmu.com