Video produkce - reference 

Oldřich Kubišta

Head of Operations | Cinema City CZ& SK

Naše spolupráce s paní Reginou Drašković probíhá již několik let v rámci partnerství s personální společnosti Trivanger s.r.o. Pro náš řetězec multikin Cinema City, jsou prioritní zaměstnanci, kteří zajišťují zákaznický servis v kinech a právě jejich nábor, zaučení a dostatek je předmětem naší kooperace. Na naší spolupráci oceňuji především profesionalitu, flexibilní přístup a velkou kreativitu jak oslovit nové zaměstnance v době, kdy je na pracovním trhu k dispozici více nabídek než zaměstnanců. Jsem rád, že ve stejném duchu budeme určitě pokračovat i do budoucna.

Klaudia Eis - majitelka salonu

Permanent make-up Artist Klaudia Eis

Mohu jen říct, že to bylo moc dobré rozhodnutí vybrat si produkci VideoProFirmu.com. Paní Regina je odborník na svém místě, ale především oceňuji individuální přístup ke klientovi a spoustu nápadů co vše jde v postprodukci z natočeného materiálu vytvořit. Nyní mi radí jak v online prostředí správně prodávat a propagovat mé služby. Vřele doporučuji, jsem max. spokojena. Regino moc děkuji, jste skvělá s pozdravem Klaudia Eis. 

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA

Ředitel Ústav práva a právní vědy o.p.s.

Spolupráce s paní Draškovič i celým jejím týme byla po celou dobu natáčení přínosná a výsledek, tedy finální produkt v podobě skvěle natočených videospotů s našimi lektory i našimi studenty, byl tak dobrý právě proto, že mezi námi neustále probíhala komunikace, jejímž cílem bylo doladit projektu podle našich představ. 

Ing. Martina Jelínková

Jednatelka | JMP Studio zdravého spaní s.r.o. | www.loznice.cz

Děkujeme za profesionálně odvedenou práci pro JMP Studio zdravého spaní, za všechny nápady, skvělou komunikaci i splněné termíny.👍 A také za pomoc s použitím natočených videí. Těšíme se na další spolupráci!😀 

Ing. Irena Ahneová

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR | Komunikační odbor

Tuto firmu doporučujeme. Spolupráce byla velmi příjemným zážitkem - nic nebyl problém, komunikace byla rychlá, vstřícná, dostávali jsme okamžité návrhy na řešení potíží vlastně ještě před tím, než vznikly. Tah na bránu je v dnešní době cenným zbožím. Výsledné kreslené ozvučené video je velmi povedeným kouskem. Určitě spolupráci rádi zopakujeme, pokud to bude možné.

Veronika Brindzová

Digital Marketing Consultant - PPC | Marketing Strategy | Analytics | Project Management & Google Certified Trainer

V dnešní době je opravdu velmi těžké najít kvalitní lidi, kteří rozumí oboru který dělají a ještě navíc k tomu je to baví. A tímto člověkem Bára Šumná bezesporu je. Obdivuji její zapálení do práce, nadšený přístup, touhu se neustále zlepšovat a hledat nové možnosti a přístupy a v neposlední řadě také ochotu se o své znalosti podělit dále. 

Eva Pakostová

Marketing | K a S s.r.o.

Spolupráce s Videoprofirmu proběhla naprosto bez chyby. Byli jsme spokojeni s profesionálním přístupem, s ochotou přizpůsobit tvorbu našeho firemního spotu našim představám a pružností práce týmu. Rádi se na Videoprofirmu v budoucnu opět obrátíme. Díky!

Libor Špatenka 

Majitel a jednatel | Renova s.r.o. | vodomery.cz

Rychlé a profesionální řešení na míru. Výsledek se kterým budete spokojeni.

Aneta Nepalová


Dobrý den paní Regino, chtěla jsem Vám opravdu a ze srdce poděkovat za vaši pomoc, video je moc krásné a vážím si toho, ze jste to pro nás udělali, byť standardně tyto koláže neděláte. Děkuji mnohokrát a mějte se moc krásně a ať se Vám vše daří, Žaneta.

Karel Eis

Majitel a jednatel | virivkyplus.cz

Když jsem zadával tvorbu nového webu virivkyplus.cz, chtěl jsem na úvod něco z čeho bude zákazníkovi hned jasné, co prodáváme a bude nás to odlišovat od podobných webů. Regina pro nás vymyslela s produkci "bubliny a relax" a je to přesně ono, co jsem vlastně chtěl, jen jsem to neuměl popsat 🤝👍.

Ing. Tomáš Frýbert

Jednatel společnosti | Sindat spol. s r.o.

Profesionální, individuální přístup ke klientům a hledání zajímavých řešení, která se nebojí vystoupit ze standardního rámce. Spolehlivost termínu dodání. 


Reference klientky na vytvořenou animaci
Reference klientky na vytvořenou animaci