Reference

Oldřich Kubišta 
Head of Operations | Cinema City CZ& SK 

Naše spolupráce s paní Reginou Drašković probíhá již několik let v rámci partnerství s personální společnosti Trivanger s.r.o. Pro náš řetězec multikin Cinema City, jsou prioritní zaměstnanci, kteří zajišťují zákaznický servis v kinech a právě jejich nábor, zaučení a dostatek je předmětem naší kooperace. Na naší spolupráci oceňuji především profesionalitu, flexibilní přístup a velkou kreativitu jak oslovit nové zaměstnance v době, kdy je na pracovním trhu k dispozici více nabídek než zaměstnanců. Jsem rád, že ve stejném duchu budeme určitě pokračovat i do budoucna.

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA
Ředitel | Ústav práva a právní vědy o.p.s.

Spolupráce s paní Draškovič i celým jejím týme byla po celou dobu natáčení přínosná a výsledek, tedy finální produkt v podobě skvěle natočených videospotů s našimi lektory i našimi studenty, byl tak dobrý právě proto, že mezi námi neustále probíhala komunikace, jejímž cílem bylo doladit projektu podle našich představ.

Ing. Martina Jelínková 

Jednatelka | JMP Studio zdravého spaní s.r.o. | www.loznice.cz

Děkujeme za profesionálně odvedenou práci pro JMP Studio zdravého spaní, za všechny nápady, skvělou komunikaci i splněné termíny.👍 A také za pomoc s použitím natočených videí. Těšíme se na další spolupráci!😀 

Klaudia Eis

majitelka Permanent make-up Artist Klaudia Eis

Mohu jen říct, že to bylo moc dobré rozhodnutí vybrat si produkci VideoProFirmu.com. Paní Regina je odborník na svém místě, ale především oceňuji individuální přístup ke klientovi. Vřele doporučuji, jsem max. spokojena jak s videem, tak s poradenstvím v oblasti marketingu. Regino moc děkuji, jste skvělá s pozdravem Klaudia Eis. 

Ing. Michael Dědeček

Digital Marketing Manager | Project Manager (SCRUM) | SEO, CRO Manager | SMM Manager

Spolupracovat na marketingových projektech s Reginou mi bylo skutečně potěšením, je velmi kreativní a má drive, je nadprůměrně cílevědomá. Za mne 👍

www.michaeldedecek.com

Ing. Irena Ahneová

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR | Komunikační odbor

Tuto firmu doporučujeme. Spolupráce byla velmi příjemným zážitkem - nic nebyl problém, komunikace byla rychlá, vstřícná, dostávali jsme okamžité návrhy na řešení potíží vlastně ještě před tím, než vznikly. Tah na bránu je v dnešní době cenným zbožím. Výsledné kreslené ozvučené video je velmi povedeným kouskem. Určitě spolupráci rádi zopakujeme, pokud to bude možné.

Veronika Brindzová

Digital Marketing Consultant - PPC | Marketing Strategy | Analytics | Project Management & Google Certified Trainer

V dnešní době je opravdu velmi těžké najít kvalitní lidi, kteří rozumí oboru který dělají a ještě navíc k tomu je to baví. A tímto člověkem Bára Šumná bezesporu je. Obdivuji její zapálení do práce, nadšený přístup, touhu se neustále zlepšovat a hledat nové možnosti a přístupy a v neposlední řadě také ochotu se o své znalosti podělit dále.