Profesionální video reklamy, které si můžete dovolit...

Chcete promo video, ale bojíte se, že si to nemůžete dovolit? Video na webu se vám líbí, ale přemýšlíte kde a jak video reklamy ve svém podnikání efektivně využít a jak nastavit online kampaně? Napište nám nebo zavolejte ☎️ 774 999 981, mile vás překvapíme cenou video produkce a pomůžeme se vším, jak kreativně reklamním videem komunikovat ♡ 

Produktové video | Promo video

Jasné a atraktivní představení výrobku nebo služby videem. Detailní popis s akcentem na značku, výhody, funkce a kvalitu. Promo video s rozšířeným použitím na sociální sítě nebo PPC reklamu. Vizuálně zdůrazňuje vlastnosti produktu, které jej odlišují od konkurence, a tím ukazuje přidanou hodnotu. Licenční smlouva je součástí ceny. 

Cena od: 15.200 Kč 

Cena od: 32.800 Kč (s komparzem)

PPC/CPC video reklamy 

Akční dynamické promo video určené pro budování povědomí o značce nebo video reklama produktu či služby. (GoogleAds, Sklik, remarketing, Instagram, Faceebok apod. )  Doporučujeme délku videa do 30 sekund a výrobu minimálně 3 kusů v kampani. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 3.800 Kč | kus (při počtu 3ks)

Promo video | Video vizitka

Zajistí rychlé a komplexní představení společnosti, turistické destinace, ubytování, osobnosti veřejného života, netradiční služby apod. Důraz je kladen na ucelenou informační hodnotu včetně využití grafiky pro sdělení kontaktních informací. Lze doplnit komentářem. Text si přečte 20% návštěvníků webu, ale 80% si prohlédne stejný obsah ve videu. Doporučená stopáž 30 sekund až 3 minuty. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 18.600 Kč

Video animace | Mikrospoty

Krátký video spot nebo animovaná reklama na produkt, službu, akční nabídku, slevu, Brand apod. Použití video content, výkonnostní marketing PPC, display reklama, bannery, nepřeskočitelná reklama YouTube. Doporučujeme používat série videí 3 až 9 ks - stopáž 4 až 10 sec. Využít lze i animace nebo video skeče z videobanky, které se doplní grafikou, textem, hudbou apod. Licenční smlouva je součástí ceny. 

Cena od: 2.200 Kč | kus (při počtu 9 ks)

Záznam z akce | Video reportáž 

Objektivní video záznam a sestřih události formou rozhovoru nebo komentáře s informacemi, které jsou právě aktuální. Video reportáž prezentuje určitou akci (konferenci, event, otevření nového provozu, workshop, účast firmy na veletrhu, významná událost firmy, záznam o projektech společenské odpovědnosti apod.). Reportáž má silnou informační a emocionální hodnotu díky svému žurnalistickému charakteru. Nejčastější výsledná stopáž 5 až 45 minut. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 14.400 Kč

Animované video | Kreslené video

Výtvarně zpracované a rozhýbané video z vektorových obrázků nebo animace fotografií s vizuálními i zvukovými efekty, realizováno v After Effect. Používá se nejčastěji jako video průvodce software, video intro, animované logo, animovaný popis produktu . Doporučená stopáž do 30 sekund. Cena animovaného videa se počítá podle náročnosti. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 8.800 Kč

Infografika | Explainer Videos

Tento video formát spočívá v komunikaci pomocí symbolů, obrázků, ilustrací a zvolených posloupností, což umožní rychlejší porozumění a orientaci v prezentovaných informacích. Výhodou tohoto video formátu je rychlé a vizuálně komplexní prezentování vhodné pro výuku, nastavení služeb v technické oblasti apod. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 17.600 Kč

Video návod | Video tutoriál | DIY

Zachycuje přesný pracovní postup, jak výrobek používat, pracovat s ním, jeho výhody apod. Praktický souhrn ověřených postupů "krok za krokem". Může sloužit jako nástroj technické podpory, komunikační nástroj pro zaškolení zaměstnanců, plnit funkci průvodce softwarového uživatele apod. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 31.600 Kč (s komparzem)

Cena od: 18.800 Kč (DIY sociální sítě)

Reklamní TV spot | TV upoutávka 

Chcete upoutat diváka atraktivní obrazově-emocionální formou? Spot zvyšuje povědomí o značce, produktu nebo službě. Použití tohoto videa zahrnuje široký záběr a mnoho formátů, jako jsou televizní vysílání, internetové portály, internetová média, webové stránky, sociální sítě atd. Tento druh reklamy patří k výrobně a produkčně náročnějším, předpokládá produkční tým, herecký casting apod. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 48.800 Kč

Cena video produkce s hereckým komparzem od: 98.000 Kč 

Video produkce Praha | Hodinové sazby výroba videa

Uvedené ceny jsou orientační, pro každý projekt připravujeme individuální kalkulaci. 

Grafika, střih a postprodukce 

Zahrnuje střih, grafiku v After Effect, 

hudbu s volným právem užití.

480 - 650 Kč/hod

Natáčecí den včetně techniky

Cestovné mimo Prahu je účtováno extra.

4.800 - 6.000 Kč/den

Výkonnostní marketing 

Nastavení PPC kampaní na různých reklamních kanálech.

individuální kalkulace 

500 až 1.100/hod

Hudba z hudební banky

S právy užití.

od 3.000 Kč

Stačí nám napsat na produkce@videoprofirmu.com
Zavolat na☎️ 774 999 981 a společně vymyslíme video reklamy, které vám přivedou zákazníky... 

Všechny uvedené a zaslané informace jsou důvěrné a je s nimi nakládáno, tak jak je podrobně uvedeno v Obchodních podmínkách webové stránky www.videoprofirmu.com