Video produkce a reklamy z rukou profesionálů, které si můžete dovolit...

Rozhodli jste se, že si necháte vyrobit promo video a hledáte dodavatele? Video na webu se vám líbí, ale přemýšlíte také, jak a kde video reklamy ve svém podnikání efektivně využít a nebo jak nastavit online video reklamy? Napište nám nebo zavolejte ☎️ 774 999 981. 

Mile vás překvapíme dostupnými cenami video produkce a pokud budete chtít poradíme i jak dobře video reklamu nebo video animaci pro podnikání používat. ♡ 

Produktové video | Promo video

Jasné a atraktivní představení výrobku nebo služby videem. Detailní popis s akcentem na značku, výhody, funkce a kvalitu. Promo video s rozšířeným použitím na sociální sítě nebo PPC reklamu. Vizuálně zdůrazňuje vlastnosti produktu, které jej odlišují od konkurence, a tím ukazuje přidanou hodnotu. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 28.000 Kč

Cena od: 54.000 Kč (s komparzem)

Produktové promo video z fotografií | Video animace z fotografií

Výtvarně zpracovaná video animace, rozhýbané fotografie nebo vektorové obrázky, doplněné video infografikou i zvukovými efekty v After Effect. Použíti pro produktové video, video intro, video logo, video animace může být výborným průvodce softwarem, ztvárněním popisu procesu nebo aplikace apod. Cena video animace se kalkuluje podle náročnosti zpracování a časové dotace. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 26.000 Kč 

Cena od: 32.000 Kč ( včetně fotografií )

Promo video | Video vizitka

Zajistí rychlé a komplexní představení společnosti, turistické destinace, ubytování, osobnosti veřejného života, netradiční služby apod. Důraz je kladen na ucelenou informační hodnotu včetně využití grafiky pro sdělení kontaktních informací. Lze doplnit komentářem. Text si přečte 20% návštěvníků webu, ale 80% si prohlédne stejný obsah ve videu. Doporučená stopáž 30 sekund až 3 minuty. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 27.500 Kč

Video animace | Animované video

Video spot nebo animovaná reklama na produkt, službu, akční nabídku, slevu, Brand, popis software apod. Použití pro video content, výkonnostní marketing PPC, display reklama, bannery, nepřeskočitelná reklama YouTube. Využít lze Mockupy, šablony nebo video skeče z videobanky, které se doplní grafikou, textem, hudbou apod. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 29.000 Kč 

After Movie | Video reportáž 

Objektivní video záznam a sestřih události formou rozhovoru nebo komentáře s informacemi, které jsou právě aktuální. Video reportáž prezentuje určitou akci (konferenci, event, otevření nového provozu, workshop, účast firmy na veletrhu, významná událost firmy, záznam o projektech společenské odpovědnosti apod.). Reportáž má silnou informační a emocionální hodnotu díky svému žurnalistickému charakteru. Nejčastější výsledná stopáž 5 až 45 minut. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 27.000 Kč

Video reklama sociální sítě CPC

Akční dynamické promo video určené pro budování povědomí o značce nebo video reklama produktu či služby. V ukázce jsou 4 nejpoužívanější  formáty - výkonnostní marketing GoogleAds, Sklik, remarketing, Stories, Reels, Instagram, Facebook, LinkedIn.  Doporučujeme délku videa 6 až 30 sekund a minimálně 3 kusů v kampani. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 9.500 Kč | kus (při počtu 3ks)

Infografika | Explainer Video

Tento video formát spočívá v prezentaci pomocí symbolů, obrázků, ilustrací a zvolené posloupností, což umožní rychlejší porozumění a pochopené informace ve videu. Výhodou takto zpracovaného videa je rychlá a vizuálně komplexní prezentace, Hodí se pro výuku, instruktáž jak něco nastavit, používat nebo vyrobit apod. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 27.000 Kč

Video návod | Video tutoriál | DIY

Zachycuje přesný pracovní postup, jak výrobek používat, pracovat s ním, jeho výhody apod. Praktický souhrn ověřených postupů "krok za krokem". Může sloužit jako nástroj technické podpory, komunikační nástroj pro zaškolení zaměstnanců, plnit funkci průvodce softwarového uživatele apod. Licenční smlouva je součástí ceny.

Cena od: 41.500 Kč (s komparzem)

Reklamní TV spot | video TV upoutávka 

Chcete upoutat diváka atraktivní obrazově-emocionální formou? Video spot buduje povědomí o značce, produktu nebo představí službu. Video produkce zahrnuje široký záběr a mnoho video formátů, jako jsou televizní vysílání, internetové vysílání, online média, IG TV, webové stránky, sociální sítě atd. Tento druh reklamy patří k produkčně, výrobně a postprodukčně náročným. Vyžaduje produkční tým, herecký casting, profesionální mix zvuku atd. Licenční smlouva výroby je součástí ceny.

Cena od: 58.000 Kč

Cena video produkce s hereckým komparzem od: 120.000 Kč 

Video produkce Praha | Hodinové sazby výroba videa

Uvedené ceny jsou orientační, pro každý projekt připravujeme individuální kalkulaci. 

Postprodukce a střih videa

Zahrnuje střih, efekty, grading, grafiku v After Effect, hudbu s volným právem užití apod.

od 800 Kč/hod

Natáčecí den včetně pronájmu profi techniky a asistenta

Cestovné mimo Prahu je účtováno extra.

9.000 - 18.000 Kč/den

Výkonnostní marketing 

Nastavení PPC a CPC kampaní v různých reklamních systémech.

individuální kalkulace 

800 až 1.300/hod

Hudba z hudební banky

S právy užití.

od 1.500 Kč

Stačí nám napsat na produkce@videoprofirmu.com a dozvíte se. kolik stojí promo video nebo video animace podle vašeho zadání. 
Zavolat na☎️ 774 999 981 a společně vymyslíme video reklamy, které vám přivedou zákazníky... 

Všechny uvedené a zaslané informace jsou důvěrné a je s nimi nakládáno, tak jak je podrobně uvedeno v Obchodních podmínkách webové stránky www.videoprofirmu.com