Praxe a mentoring pro budoucí Video Makery 

Nabízíme mentoring studentům nebo zájemcům o prohloubení dovedností v našem oboru. Především práce s kamerou, konečného střihu videí, grafiky do videa apod. 


Mentoring spočívat v účasti na natáčení různých akcích, kde vám poskytneme odborný dohled nad způsobem natáčení, techniky nastavení a s následným střihem videa v postprodukci. Poradenství bude poskytováno zdarma na přátelské úrovni za výpomoc při našich akcích.

Zájemce by měl mít již nějaké zkušenosti s natáčením a střihem videa, plus vlastní technické vybavení. Přihlásit se můžete na kontaktech stránky, vše ostatní je věc dohody.


René Zabloudil - pedagogické knowhow 🎓

Vystudoval Vysokú školu múzických umení v Bratislave - Filmovou a televizní režii. Déle než 20 let natáčí, stříhá a režíruje komerční i nekomerční videa včetně dokumentárních filmů.

Práci se studenty a milovníky videotvorby propadl úplně v letech 2004 až 2008, kdy učil jako odborný asistent na Fakulte múzických umení v Banské Bystrici na Slovensku a byl konzultantem mnoha studentských projektů. V roce 2010 se přestěhoval do Prahy a zde pokračuje v tom co umí nejlépe a to je video a film.