Náš tým - videoprofirmu.com

Mgr. René Zabloudil - výroba

Je profík ve svém oboru, výrobu a postprodukci má v malíku. Režii dokumentu vystudoval na VŠ. Pracoval pro různé soukromé firmy a televize jako režisér, kameraman, střihač, video grafik a Idea Maker. Nyní se zajímá o online video jeho trendy v marketingové komunikace a reklamě. Má rozsáhlé profesní zkušenosti s prací ve video editovacích programech včetně 2D a 3D grafikou v After Effects. Miluje všechny technické vymoženosti v oboru.

vyroba@videoprofirmu.com  

Regina Drašković - produkce

Je zakladatelkou www.videoprofirmu.com a zkušený offline i online markeťák, je nadšenec do video reklamy a onlinové komunikace. Urputná zastánkyně myšlenky, že promo video je správný komunikační nástroj pro firmy. Její osobní knowhow je především v kooperaci se zákazníky, aby společně zvolili správný videoformát, vyprávěli atraktivní příběh, který osloví zákazníky a naplní očekávání klienta. V práci je energická, efektivní, plná nápadů a inovačních řešení.

produkce@videoprofirmu.com

Mgr. Matej Štesko

Je hudební skladatel a multiinstrumentalista který svou uměleckou tvorbu orientuje na scénickou hudbu k činoherním a tanečním představením, dále také skládá podkresovou hudbu do reklamy a videoher. K filmu a videu má velmi blízko, protože vystudoval filmovou fakultu v Banské Bystrici.

Mgr. Barbora Šumná

Je blázen do online marketingu s vášní pro e-commerce, inovace, webovou/mobilní analytiku, flirtuje se SEO, ale nejbližší jí je PPC reklama - výkonnostní marketing, tam je jako ryba ve vodě. Pomůže vám vytvořit marketingovou strategii, nastaví reklamní kampaně v reklamních systémech Google Ads (+ YouTube), Sklik, Facebook, Instagram, LinkedIn, Zboží.cz a Heureka.